Інструмент маркетингової та рекламної стратегії

Найбільш ефективно лендинг можна використати для представлення/продажу основної послуги клієнтам.

Лендинг

Створення лендинга є чудовим рішенням, коли потрібно просунути певну послугу чи товар. Адже, лендинг може здійснювати: презентацію бренду чи компанії, збір контактних даних цільової аудиторії, посилювати ефективність реклами та маркетингових заходів компанії, конвертувати відвідувача сторінки в ліда та в реального покупця чи клієнта компанії. Зазвичай, на лендинг поміщають інформацію про компанію, її продукти чи послуги, контактну інформацію, аудіо та відео матеріали. Перехід на цільову сторінку має здійснюватись з соціальних мереж, e-mail розсилок та рекламних кампанії в пошукових системах

Процес створення лендинга командою SiteGist

Ми створюємо лендинги для будь яких ваших потреб і в процесі розробки виділяємо такі важливі етапи:

 • Ідентифікація аудиторії вашого бренду. На цьому етапі важливо відповісти на питання: хто ваш клієнт? Та змалювати його чіткий портрет.

 • Генерація якісного трафіку на ваш веб сайт, адже трафік - це життєдайне джерело вашого бізнесу! На цьому етапі наша команда пропонує SEO оптимізацію, таргетовану PPC кампанію, е-мейл маркетинг, SMM. Такі маркетингові зусилля забезпечують досяжність клієнта згідно потрібної географії, статі, віку та соціального статусу, відповідно до раніше ідентифікованої аудиторії вашого бренду та потреб клієнта.

 • Перетворення трафіку в ліди та клієнтів. Це можна досягти за допомогою: якісного веб сайту з гарним та зручним дизайном, відповідним та зрозумілим змістом, доступністю необхідної інформації, а також можливість задіяти відвідувачів: відео матеріали, матеріали до завантаження та поширення.

 • Лояльність клієнтів до бренду, постійний клієнт, партнерські стосунки: поєднання надання якісних послуг чи товарів та Google Analytics, ре-маркетинг, е-мейл розсилки забезпечать ефективну взаємодію та побудову партнерських стосунків з вашою аудиторією.

Готові обговорити Ваш проект?

команда siteGist допоможе розробити лендинг, для представлення продажу основної послуги клієнтам

Замовити лендінг
 • Лендінг сторінки

  або сторінка-брошура - така сторінка, є частиною маркетинговою та рекламної стратегії. Лендинг, який виконує активну маркетингову функцію часто називають цільовою сторінкою.

  Більше
 • Кастомний вебсайт

  динамічні веб сайти з високим ступенем взаємодії з користувачами, що може включати в себе систему реєстрації, логування та можливістю внесення змін в зміст сайту через керування CMS.

  Більше
 • E-commerce

  сайти-торгові площадки для онлайн продажів. Такі сайти мають інтегровані платіжні системи, як Paypal, Worldpay, Stripe, LiqPay та інші. Також можуть включати систему реєстрації, логування тощо.

  Більше
 • Соціальні медіа чи портали

  популярність соціальних медіа типу Facebook, LinkedIn, Instagram постійно зростає в Україні. В 2016 році 5.4 мільйонів українців були зареєстровані в Facebook.

  Більше
 • Веб-аплікація

  вебсайт, що потребує кастомізованого індивідуального рішення для чого створюється окремий функціонал для цього проекту.

  Більше
 • Touch-панелі

  Команда siteGist розробляє веб-аплікації та тач-панелі для виставкових центрів, торгових мереж та торгово-розважальних центрів.

  Більше

Write us

Send us your project description, or fill in brief. We will check all details with your an offer you the best solution.