Інструмент маркетингової та рекламної стратегії

Найбільш ефективно лендинг можна використати для представлення/продажу основної послуги клієнтам.

Лендинг

Створення лендинга є чудовим рішенням, коли потрібно просунути певну послугу чи товар. Адже, лендинг може здійснювати: презентацію бренду чи компанії, збір контактних даних цільової аудиторії, посилювати ефективність реклами та маркетингових заходів компанії, конвертувати відвідувача сторінки в ліда та в реального покупця чи клієнта компанії. Зазвичай, на лендинг поміщають інформацію про компанію, її продукти чи послуги, контактну інформацію, аудіо та відео матеріали. Перехід на цільову сторінку має здійснюватись з соціальних мереж, e-mail розсилок та рекламних кампанії в пошукових системах

Процес створення лендинга командою SiteGist

Ми створюємо лендинги для будь яких ваших потреб і в процесі розробки виділяємо такі важливі етапи:

 • Ідентифікація аудиторії вашого бренду. На цьому етапі важливо відповісти на питання: хто ваш клієнт? Та змалювати його чіткий портрет.

 • Генерація якісного трафіку на ваш веб сайт, адже трафік - це життєдайне джерело вашого бізнесу! На цьому етапі наша команда пропонує SEO оптимізацію, таргетовану PPC кампанію, е-мейл маркетинг, SMM. Такі маркетингові зусилля забезпечують досяжність клієнта згідно потрібної географії, статі, віку та соціального статусу, відповідно до раніше ідентифікованої аудиторії вашого бренду та потреб клієнта.

 • Перетворення трафіку в ліди та клієнтів. Це можна досягти за допомогою: якісного веб сайту з гарним та зручним дизайном, відповідним та зрозумілим змістом, доступністю необхідної інформації, а також можливість задіяти відвідувачів: відео матеріали, матеріали до завантаження та поширення.

 • Лояльність клієнтів до бренду, постійний клієнт, партнерські стосунки: поєднання надання якісних послуг чи товарів та Google Analytics, ре-маркетинг, е-мейл розсилки забезпечать ефективну взаємодію та побудову партнерських стосунків з вашою аудиторією.

Готові обговорити Ваш проект?

команда siteGist допоможе розробити лендинг, для представлення продажу основної послуги клієнтам

Замовити лендінг
 • Лендінг сторінки

  або сторінка-брошура - така сторінка, є частиною маркетинговою та рекламної стратегії. Лендинг, який виконує активну маркетингову функцію часто називають цільовою сторінкою.

  Більше
 • Кастомний вебсайт

  динамічні веб сайти з високим ступенем взаємодії з користувачами, що може включати в себе систему реєстрації, логування та можливістю внесення змін в зміст сайту через керування CMS.

  Більше
 • E-commerce

  сайти-торгові площадки для онлайн продажів. Такі сайти мають інтегровані платіжні системи, як Paypal, Worldpay, Stripe, LiqPay та інші. Також можуть включати систему реєстрації, логування тощо.

  Більше
 • Соціальні медіа чи портали

  популярність соціальних медіа типу Facebook, LinkedIn, Instagram постійно зростає в Україні. В 2016 році 5.4 мільйонів українців були зареєстровані в Facebook.

  Більше
 • Веб-аплікація

  вебсайт, що потребує кастомізованого індивідуального рішення для чого створюється окремий функціонал для цього проекту.

  Більше
 • Touch-панелі

  Команда siteGist розробляє веб-аплікації та тач-панелі для виставкових центрів, торгових мереж та торгово-розважальних центрів.

  Більше

Write us

Send us your project description for website development or application development, or fill in brief. We will check all details with your an offer you the best solution.